NEMOKAMAS SIUNTIMAS UŽSAKYMAMS UŽ 50 EUR IR DAUGIAU.


AMBASADORIŲ PROGRAMA


Mes pastebėjome, kad žinia apie MUNĖ’s papuošalus labai šauniai sklinda iš lūpų į lūpas. Kad jūs džiaugiatės įsigytais papuošalais ir dalinatės savo džiaugsmu su kitais. Todėl mes norime atsidėkoti toms, kurios padeda mums augti, nemokamais papuošalais arba netgi pinigais. Mes labai džiaugtumėmės, jei tu taptum mūsų komandos nare - mūsų ambasadore.


Užpildyk formą puslapio apačioje ir tapk mūsų ambasadore. Gausi nuolaidos kodą, kuriuo galėsi dalintis su savo draugais, giminaičiais ir instagram “sekėjais”. Šis kodas jiems duos 10% nuolaidą mūsų papuošalams, o tau kaupsis virtualūs pinigai, kuriuos galėsi išsigryninti arba gauti nemokamų mūsų papuošalų. Visus pirkimus su tavo individualiu kodu mes fiksuosime, ir kuo daugiau jų bus, tuo daugiau naudos bus ir tau. Kaip, kiek ir kokiu būdu, visą informaciją atsiųsime su atsakymu į tavo užpildytą formą.


Taigi, ko dar lauki? Užpildyk formą ir būk mūsų bendruomenės dalimi, kuri skleidžia grožį, nuoširdumą, pakelia viena kitą ir padrąsina.Mums tereikia tavo vardo, nuorodos į tavo instagram paskyrą ir kelių sakinių, kodėl norėtum būtų mūsų ambasadore.